Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Cena

Cena

  • 292,00 zł - 2 680,00 zł

Styl

Styl

Rodzaj żarówki / źródła światła:

Rodzaj żarówki / źródła światła:

Maksymalna moc na punkt świetlny [W]:

Maksymalna moc na punkt świetlny [W]:

Maksymalna moc

Maksymalna moc

Żarówka

Żarówka

Żyrandole

Aktywne filtry

Duże eleganckie żyrandole, LED, z pilotem

Wiele osób twierdzi, że żyrandole mają czasy swojej świetności za sobą i nie są odpowiednim wyborem do domu. Nic bardziej mylnego! Nie są zarezerwowane jedynie do eleganckich restauracji, pałaców lub teatrów. Ich miejsce jest też w Twoim salonie lub sypialni!

Sufitowe lampy kryształowe - oferta

Ich podstawową funkcją jest oświetlenie pomieszczenia. I robią to doskonale! Światło odbija się od wielu jasnych kryształków i dzięki temu dochodzi do wszystkich zakamarków pokoju. Tworzy to spektakularny efekt. Ten zaś jest wzmocniony piękną formą i pokaźnymi rozmiarami produktów.

Żyrandol to niepowtarzalny element wykończenia wnętrza. Może zawisnąć w pomieszczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Ważne, aby był dopasowany do aranżacji wnętrza. Mniejsze lampy o minimalistycznej formie będą doskonałe do domów nowoczesnych. Modele bogato zdobione sprawdzą się w przestrzeni klasycznej, glamour lub inspirowanej stylem pałacowym.

Jedno jest pewne. Każdy z poniższych produktów potrafi dodać elegancji, szyku oraz blasku. Wobec propozycji z naszego sklepu internetowego nie można przejść obojętnie!

Duże, eleganckie żyrandole LED z pilotem, sufitowe lampy kryształowe - Light in Home