Lampy do pokoju dziecięcego

Aktywne filtry

Lampy dziecięce, młodzieżowe

Lampy do pokoju dziecka lub nastolatka różnią się stylem, wyglądem oraz funkcjonalnością niż standardowe oświetlenie.

Lampy dla dziecka

Dla dziecka ważny jest wygląd lampy. Radość sprawi mu ulubiony bohater bajki, zwierzątko, misie itp. Każdy rodzic doskonale zna swoją pociechę i wie, co sprawi jej największą radość. Warto wziąć pod uwagę zainteresowanie swojego dziecka. Być może kosmos, natura, technika, a może zupełnie jeszcze coś innego? Z pewnością oświetlenie dobrane do zainteresowań naszego dziecka sprawi, że na jego twarzy pojawi się uśmiech.

Lampa ścienna dziecięca

Wybór lampy ściennej dla dziecka to nie lada wyzwanie. Taka lampa musi być zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie dopasowana do stylu wnętrza oraz upodobań malucha. W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele: od klasycznych abażurów, przez lampy w kształcie zwierząt czy pojazdów, aż po nowoczesne konstrukcje ze LED-ami.

Lampy sufitowe do pokoju dziecięcego

Również wybór lampy sufitowej zależy od różnych czynników – w szczególności od wieku i preferencji dziecka oraz od aranżacji pokoju. Dostępne są różnorodne rodzaje takiego oświetlenia, które można podzielić na kilka kategorii. Są to przede wszystkim lampy dziecięce z rozmaitymi motywami, lampy wiszące, plafony, oprawy wbudowane oraz światła LED.

Lampy dla nastolatka

Dla nastolatka oświetlenie do pokoju powinno spełniać zupełnie inne funkcje niż do pokoju mniejszego dziecka. Nastolatek to młody „dorosły”, dlatego, wybierając oświetlenie do takiego pokoju, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na funkcjonalność. Taka lampa przede wszystkim powinna być odpowiednio dobrana do metrażu pokoju. Jest to szczególnie istotne ze względu na naukę. Światło powinno być na tyle mocne, aby można było się skupić podczas czytania i wykonywania zadań pisemnych. Dobrze, kiedy model lampy ma charakter bardziej standardowy. W przypadku nastolatków najlepiej sprawdza się prostota stylu. Co ciekawe, czasami dobrym pomysłem okazuje się zakup zwykłych lamp do pokojów dorosłych, na przykład w postaci lamp kinkietów do sypialni.

Żyrandole do pokoju młodzieżowego

Warto pamiętać o tym, że wybór odpowiedniego żyrandola do pokoju młodzieżowego bądź innego, podobnego produktu jest inwestycją zarówno w estetykę wnętrza, jak i komfort codziennego użytkowania. Na szczęście, biorąc pod uwagę powyższe aspekty, można znaleźć model spełniający oczekiwania zarówno nastolatka, jak i rodzica.

Lampy sufitowe do pokoju dziecięcego, lampa ścienna dziecięca