Najnowsze posty

Żyrandol kryształowy - jak dobrać do wnętrza

Zachwycające blaskiem oświetlenie od wielu wieków cieszy oczy zwolenników eleganckich dodatków do pomieszczeń. Dlatego nawet po upływie setek lat kryształowy żyrandol jest chętnie wybierany jako funkcjonalny i efektowny sposób na zapewnienie jasności i poprawę walorów wizualnych przestrzeni. Trudnością może być jednak dopasowanie go do wystroju. Istotne jest, aby wiedzieć, jak dobrać oświetlenie do wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem, w którym opisujemy wskazówki związane z zakupem takiego modelu lampy.

Kryteria doboru kryształowego żyrandola

Wbrew pozorom takie oświetlenie to doskonały wybór nie tylko do salonu. Równie dobrze sprawdzi się w sypialni, jadalni, a nawet łazience. Aby dobrać żyrandol kryształowy do wnętrza, należy kierować się stylem wystroju. Jest to ważne, gdyż takie lampy występują w wielu rozmiarach, kształtach i zróżnicowanych wizualnie wariantach. Duże modele, pełne misternych detali i przykuwające uwagę bogactwem mieniących się elementów mogą dodać charakteru stonowanym pomieszczeniom. Z kolei nieco mniejsze egzemplarze, w których lśniące kryształki stanowią gustowny dodatek, warto wybrać do eleganckich wnętrz w stylu glamour, gdyż doskonale uwypuklą charakter wystroju.

Walory wizualne są bardzo ważne, a obecnie kryształowe żyrandole występują w różnych wariantach. Można dobrać do wnętrza model niezwykle obszerny i bogato zdobiony lub zdecydować się na wariant nieco mniejszy i skromniejszy, lecz wciąż efektowny.

Współczesna oferta kryształowych żyrandoli

Wybierając oświetlenie, warto przeanalizować charakter wystroju wnętrza. Istotne jest zachowanie idealnej równowagi pomiędzy wyszukaną elegancją a efektem nadmiernego bogactwa. Dlatego dobór kryształowego żyrandola zależy głównie od stylu aranżacji danego pomieszczenia. Współcześni producenci oferują bogaty wybór takiego oświetlenia, dzięki czemu można je dopasować do pomieszczenia o dowolnym charakterze – nowoczesnym, glamour, minimalistycznym czy industrialnym.

Wybór zachwycającego oświetlenia można znaleźć w ofercie Light In Home. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem kryształowych żyrandoli i składania zamówień na idealnie dobrany model, który zapewni piękne efekty świetlne.

Na zdjęciu widoczny jest wiszący żyrandol kryształowy Glo-7

Opublikowany w: Blog Light In Home

zostaw komentarz

Loading...